wtorek, 14 czerwca 2016

(PRZEDPREMIEROWO) RECENZJA : ''TO NIE JEST DIETA"Coraz więcej młodych, pięknych kobiet staje przed lustrem z grymasem na twarzy. Są niezadowolone ze swojego ciała, wyglądu i wagi. Często doprowadza to do poważnych problemów z odżywianiem, bulimii oraz anoreksji.
 Inne kobiety stosują drastyczne diety i wyczerpujące ćwiczenia. Wszystko w pogoni za idealną sylwetką.  "To nie jest dieta" to książka, w której będziesz mógł podjąć 30 dniowe wyzwanie. Poznasz swoje największe potwory : Obżartusa, Podjadkusa, Wymówkusa i Leniusa. Mogę obiecać iż nie jest to kolejna nic nie warta książka, którą rzucimy w kąt. Ta pozycja nauczy nas jak dobierać dobre posiłki, pokonywać wewnętrzne demony oraz skusi do podejmowania codziennych treningów. 
Aktualnie jestem na 6 dniu wyzwania i z dnia na dzień idzie mi coraz lepiej. Z uśmiechem na twarzy wypełniam kolejne strony, zadania i ćwiczenia. Moim zdaniem ta książka to naprawdę czysta przyjemność. 

PARĘ SŁÓW DLACZEGO KSIĄŻKA "TO NIE JEST DIETA" JEST TAK BARDZO WIARYGODNA :
Anna Gruszczyńska "Wilczo Głodna" przez 15 lat zmagała się z bulimią. Jest to zdecydowanie jeden z najgorszych rozdziałów jej życia. Nie mogła liczyć na niczyje wsparcie. Niestety, ale w Polsce program pomocy dla osób borykających się z bulimią czy anoreksją praktycznie nie istnieje. 
Bardzo doceniam autorkę za to, że potrafi otwarcie mówić o swojej przeszłości i problemach. Tak jak wspomniałam parę linijek wyżej temat zaburzeń żywieniowych nadal w jakimś stopniu jest tematem tabu. Nie mówi się o nim otwarcie i bez przeszkód. 

Jeżeli chcesz zrzucić jeden rozmiar w dół, albo po prostu podjąć wakacyjne wyzwanie koniecznie sięgnij po "TO NIE JEST DIETA" i baw się dobrze.

MOJA (SZCZEGÓŁOWA)OPINIA :
OCENA TREŚCI : 9/10
OCENA OKŁADKI 8+/10
OCENA OGÓLNA : 8+/10

    ZA TO, ŻE 
   MOGĘ PODJĄĆ WYJĄTKOWE WYZWANIE
       SERDECZNIE DZIĘKUJE WYDAWNICTWU  
     SQN ♥