środa, 13 lipca 2016

RECENZJA: "ROZMOWY Z NIEBEM"

Życie pośmiertne jest jedną z największych niewiadomych w naszym życiu. Ludzie wierzą w różne warianty śmierci, duchy, anioły, reinkarnację, znaki z nieba.
 Niektórzy po utraceniu bliskiej osoby usiłują się z nią skontaktować przez medium, lub porozumieć za pomocą motyli lub piór. Jak rozmawiać z niebem powie nam Theresa Cheung. W pierwszym rozdziale nauczymy się jak nawiązywać kontakt z niebem. Pisarka opowiada swoją historię o wpadnięciu w depresję po śmierci rodziców jak i dziadków. Poznajemy także niezwykłą historię, w której główną rolę odgrywają znaki z nieba. Wielu z nas na pewno miało takie przeczucie aby zamiast w lewo skręcić w prawo, takie wydarzenie może zmienić całe nasze życie. Na kolejnych stronach będziemy zagłębiać się w niesamowite historie ludzi, którzy doznali kontaktu z niebem. Niektórym ukazał się anioł stróż, jeszcze innym co chwilę spadały pod nogi białe piórka. Zmarły brat bliźniak, wyciąga z choroby swojego brata, motyle dają nadzieję na lepsze życie. Jeżeli nasz umysł otworzy się wystarczająco będziemy w stanie zobaczyć rzeczy, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Umysły dorosłych bardzo często są zamknięte na wydarzenia, których w żaden racjonalny sposób nie da się wytłumaczyć. Duchy najczęściej ujawniają się małym dzieciom i zwierzętom, dlaczego? Ponieważ to właśnie oni wierzą w to co niepowtarzalne, mają jasne umysły i nie są sobie w stanie wytłumaczyć pewnych spraw.
Wielu z nas wątpi w życie pośmiertne, ale gdyby dało się nawiązać kontakt z naszymi zmarłymi, zadać im pytania i dostać odpowiedzi? Co wtedy by było? Jak zachowalibyśmy się w takiej sytuacji? Bylibyśmy szczęśliwi czy może wystraszeni? Objawienia z nieba potrzebujemy najbardziej w stanie życiowego zagubienia, może nam dać nadzieję jak i otuchę. Theresa Cheung przekonuje na podstawie własnych doświadczeń, że to wszystko jest możliwe. Jeśli tylko chcemy możemy na nowo nauczyć się żyć pozytywnie i patrzeć na wszystko inaczej.
Jeżeli kiedykolwiek zwątpiliście w medium i duchy koniecznie sięgnijcie po "Rozmowy z niebem".


Muszę przyznać, że ta książka jest inna niż wszystkie. Dzieli się na takie jakby dwie części. Pierwsza to odczucia i przeżycia Theresy, druga zaś to historie i opowiadanie jej czytelników. Muszę przyznać, że po skończeniu czytania byłam w szoku jak nieprawdopodobne przypadki zdarzają się ludziom. Jeżeli ktoś zmaga się z żałobom, lub po prostu tęskni za kimś bliskim koniecznie powinien przeczytać tą pozycję. Daje niepowtarzalną nadzieję na to, że niebo naprawdę istnieje. Pokazuje, że każdy może rozpocząć swoją własną rozmowę z niebem. Przypomina o tym, że istnienie człowieka nie ogranicza się tylko do ziemskiego życia. Theresa Cheung to specjalistka od kontaktów z niebem, od ponad dwudziestu pięciu lat pisze książki o parapsychologii. Polecam "Rozmowy z niebem" tym, którzy chcą odnaleźć siebie i odnowić swoją nadzieję w związku ze śmiercią.
     
"My, mieszkańcy innego świata, na swój
sposób jesteśmy obecni w waszym życiu. Wystarczy, że
otworzycie serce, wyostrzycie zmysły
i zechcecie zwrócić na nas uwagę".

Więc podsumowując ta książka jest pozycją dość wyróżniającą się spośród innych. Bardzo polecam.

MOJA (SZCZEGÓŁOWA) OPINIA:
OCENA TREŚCI: (7/10)
OCENA OKŁADKI: (8/10)
OCENA OGÓLNA: (7,5/10)
  • BRAŁAM UDZIAŁ Z TĄ KSIĄŻKĄ W PIERWSZYM WYZWANIU LETNIEGO BOOKATHONU (WAKACJE Z DUCHAMI)


ZA TO, ŻE NA CHWILĘ MOGŁAM
POROZUMIEĆ SIĘ Z DUCHAMI
SERDECZNIE DZIĘKUJĘ
WYDAWNICTWU MUZA ♥