niedziela, 27 marca 2016

RECENZJA : GREGOR I PRZEPOWIEDNIA ZAGŁADY

Wyciągam książkę z półki, siadam na łóżku, otwieram ... I znowu znajduję się w Podziemiu. W miejscu gdzie mieszkają szczury, myszy, karaluchy i ludzie. Od dawna na terenach Regali odbywa się wojna !

  Gregor po ostatnich odwiedzinach w podziemiu stara się żyć normalnie. Unika pralni, szczurów i karaluchów jak ognia. Ale pełzacze boją się "przepowiedni zagłady" tak bardzo, że postanawiają porwać Botkę w samym sercu Central Parku ! Chłopak zmuszony jest powrócić do podziemia, wbrew sprzeciwom mamy i taty. Gdy dociera na miejsce okazuje się, że ponownie odgrywa główną rolę w przepowiedni Sandwicha. Tym razem będzie musiał stoczyć walkę z groźnym, białym szczurem Mortiferem.
    Zostaje zorganizowana groźna wyprawa, którą tym razem pokonają łodzią. Ale kto wie co czyha na dnie groźnych wód ? Ogromna kałamarnica, wiry wodne, kąśliwe muszki to tylko niektóre z groźnych niebezpieczeństw, którym będzie musiał stawić czoło Gregor. Lecz w samym sercu groźnego labiryntu czai się największe zło ... Czy Gregorowi uda się je pokonać ? Czy z niebezpiecznej wyprawy każdy powróci żywy ? Odpowiedzi na te pytania poznacie dopiero gdy przeczytacie książkę :)

Mi Gregor mega mi się podoba ! Kocham wszystkie książki od wydawnictwa IUVI a zapoznając się z coraz nowszymi pozycjami, mogę tylko utwierdzić się w przekonaniu, że mają świetne książki !

MOJA OPINIA : 8/10

                              Za możliwość ponownego wkroczenia do Podziemia
                         bardzo serdecznie dziękuję wydawnictwu IUVI ♥