wtorek, 20 września 2016

PRZEDPREMIEROWO: RECENZJA "KÓŁKO SIĘ ZAKOCHUJE"

Jakie dziewczyny żyją w Polsce? O czym plotkują najlepsze przyjaciółki? 
Jakie mają zmartwienia? Co sądzą o mężczyznach? Jakie drinki najbardziej lubią?
Poznajcie kobiety od każdej strony!
Trzymajcie się, przedstawiam wam Kółko, które na zawsze zmieni wasze podejście do życia! Siostry rozbawią i rozśmieszą was do łez!


Poznajcie Kółko, które tworzy sześć zwariowanych kobiet. 
Czikita - w okresie zakochania zwana również Bonitą. Jest dość humorzastą Siostrą, często zmienia zdanie i jest wiecznie niezdecydowana. Romansuje z Latynosem, rozwodnikiem, ojcem dwójki dzieci. Czy ten związek ma szansę przetrwać? O tym zdecyduje już Kółko!
Ruda - zdecydowanie najbardziej szalona ze wszystkich sióstr. Myśli w kółko o mężczyznach, jest to jedyny obiekt jej zmartwień. Jest łamaczką męskich serc, a na portalach randkowych przyjmuje wszystkie zaproszenia. Jej specjalizacja to rozmawianie o romantycznych porywach wewnątrz Kółka. Ma wyrazisty charakter i osobowość.
Madzia - nie ma szczęścia w miłości. Nieszczęśliwie zakochuje się w mężczyźnie, który jak się później okazuje tak naprawdę jest kobietą. Postanawia poszukać swojego szczęścia gdzie indziej dlatego, aby znaleźć swojego Idealnego Mężczyznę postanawia wyruszyć za Ocean, ale czy jej pech będzie towarzyszył aż tam?
Pola - wieczna dziewica, która ciągle czeka na miłość swojego życia, ponieważ żaden facet nie umie jej zadowolić. Jest wieczną doktorantką, która marzy o tym aby w końcu stać się prawdziwym doktorem i móc leczyć i ratować ludzkie życia.
Ania - jako jedyna z Kółka jest w trwałym, ale nieszczęśliwym związku. Podejrzewa, że Kuba ją zdradza. Marzy o tym, aby w końcu się jej oświadczył, ale mężczyzna nawet nie chce o tym słyszeć.
I wreszcie Zyta - Siostra Przełożona Kółka. Z całego serca chciałaby zostać dziennikarką, ale nie za bardzo jej to wychodzi. Dzieli serce dla dwóch mężczyzn i nie umie się zdecydować, którego z nich wybrać. Rozdarta między członkiem Mensy, a fanem motoryzacji. 

Celem Kółka jest zgłębianie filozofii męskiej, poleganie na przyjaciółkach, wspominanie nieudanych związków, organizowanie spotkań, udawanie się na szybkie randki zarówno w realu jak i poprzez portale randkowe. Wszystkie próbują odkryć czym tak naprawdę jest miłość i czy istnieje facet idealny?  Czy każdy związek jest skazany na porażkę?


"Kółko się zakochuje" jest książką niezwykle zabawną. Podczas lektury bawiłam się świetnie. 
Dziewczyny, które założyły Kółko polubiłam od pierwszej strony. 
Bardzo się cieszę, że miałam okazję przeczytać tą powieść przedpremierowo i móc wam ją polecić. 
Język, którym pisze Pani Zyta jest niezwykle przyjemny, dzięki czemu czyta się szybko. 
Podczas lektury cały czas się uśmiechałam, bo mimo wszystko ta książka ma w sobie bardzo dużo pozytywów. Utożsamiłam się z paroma bohaterkami i umiałam odnaleźć nasze wspólne cechy. 
Myślę, że jest to idealna pozycja na jesień, wypełni zimne i szare wieczory.

"Jest za to wyjaśnienie raz na zawsze; czego pragnie kobieta, jak być piękną i o czym rozmawiają przyjaciółki." 

Bardzo serdecznie polecam wszystkim "Kółko się zakochuje". Jest to książka, która bardzo pozytywnie zaskakuje. Zapoznajcie się z tą pozycją i pokochajcie jak ja!

MOJA OPINIA:
OCENA TREŚCI: (8/10)
OCENA OKŁADKI: (8+/10)
OCENA OGÓLNA: (8+/10)

ZA MOŻLIWOŚĆ POZNANIA KÓŁKA
BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ
WYDAWNICTWU NOVAE RES!