sobota, 20 lutego 2016

UNBOXING EPIKBOX LUTY 2016

Hejka, w dzisiejszym poście chciałabym pokazać wam co było w EBIKBOXIE NR 3 :D
EPIKBOX to pudełko subskrybcyjne dla prawdziwych książkocholików ;) A więc zaczynajmy :) Tematem przewodnim tego EPIKBOXA jest In the Sky i mieliśmy znaleźć od 1-5 gadżetów książkowych i książkę z nurtu New - Adult, która jest bardzo polecana przez tak szanowanego pisarza Neila Geimana. Najbardziej ciekawi wszystkich książka a więc zacznijmy od niej.KSIĄŻKA : 
  W tym EPIKBOXIE książką jest ,,Magonia" czyli absolutny bestseller tego miesiąca. Bardzo się cieszę, że to akurat ta książka, ponieważ bardzo ją chciałam.
Opis książki : Aza Ray Boyle topi się w powietrzu. Od dzieciństwa cierpi na tajemniczą chorobę płuc, z którą ciężko jest oddychać, mówić – w ogóle żyć. Kiedy więc Aza zauważa statek na niebie, jej rodzina przypisuje to skutkom ubocznym zażywania leków. Aza jednak nie wierzy, by była to halucynacja. Słyszy ze statku głos wzywający ją po imieniu.

Tylko jej przyjaciel, Jason, słucha. Jason, na którego zawsze może liczyć. Jason, do którego chyba czuje 
coś więcej niż przyjaźń. Ale zanim Aza ma okazję poważniej się nad tym zastanowić, dzieje się coś strasznego. Aza odchodzi z naszego świata, by znaleźć się w innym.


Magonia.

Ponad chmurami, w krainie statków handlowych, Aza nie jest już tą słabą, umierającą istotą, którą była wcześniej. W Magonii po raz pierwszy swobodnie oddycha. Co więcej, ma potężną moc – lecz gdy już zaczyna panować nad swoim życiem, odkrywa, że zbliża się wojna między Magonią a Ziemią. W jej rękach spoczywa los całej ludzkości – i chłopca, który ją kocha. Po której stronie opowie się Aza?

Debiutancka książka Marii Dahvany Headley to niezwykle inteligentna, wielowarstwowa opowieść fantasy, pełna symboli i alegorii. Niezwykła podróż staje się dla Azy impulsem do postawienia sobie pytań o rodzinę, miłość, siebie samą i o to, co oznacza odnalezienie tego wszystkiego.GADŻETY :

1) Zakładki :

 Pierwszą zakładką, którą zobaczyłam była zakładka magnetyczna z napisem :  I AM A BOOK LION (dostały ją tylko te osoby, które dodały zdjęcie na Facebook, Instagram poprzedniego epikboxa).
Drugą zakładką jest zakładka z runami z DARÓW ANIOŁA I DIABELSKICH MASZYN ♥ Jako, że jestem Shadowhunters ten widok bardzo mnie ucieszył !
Trzecią zakładką jest niezwykle słodka zakładka z sówką na, której widnieje napis : GOOD BOOK ? 

Czwartymi i zarazem ostatnimi zakładkami są zakładki indeksujące, którymi możemy zaznaczać nasze ulubione fragmenty książek :♥

                                                                                                                                                                                                                            2) Pozostałe gadżety :

Naszyjnik z napisem : "Let's live in fictional worlds". 
Torba z napisem ,,Magonia" z www.galeriaksiazki.pl  
                                  I na sam koniec : fragment książki osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender od wydawnictwa SQN :)